Проведення відкритої лекції з навчальної дисципліни «Страхування» за участю провідного фахівця страхової компанії «PZU Україна» Бех Світлани Миколаївни

12 квітня 2017 року на базі Харківського інституту фінансів КНТЕУ в рамках проведення лекції з навчальної дисципліни «Страхування» на тему «Прибуток і фінансова безпека страховика» на 4 курсі факультету фінансів було запрошено провідного фахівця з продажів ПраТ СК «PZU Україна» Бех Світлану Миколаївну. Світлана Миколаївна розповіла студентам про основні види доходів і витрат страхової компанії, місце в рейтингу ПраТ СК «PZU Україна», умови формування і процедуру використання страхових фондів, виокремила основні напрями інвестування страхової компанії та основні їх проблеми.

Таким чином студенти змогли не тільки теоретично ознайомитися з поняттями прибуток та фінансової безпеки страхової компанії, а й розглянути данні питання в практичному аспекті.