Привітання викладачів Харківського інституту фінансів КНТЕУ з нагоди Дня працівників освіти

5 жовтня 2017 років  на базі Харківського інституту фінансів КНТЕУ в рамках святкування Дня працівника освіти, підприємства-партнери, що приймають активну участь у навчально-науковій діяльності інституту, зокрема в визначенні компетентностей, які необхідно закласти в процес підготовки магістрів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та в практичній підготовці студентів, привітали викладів та працівників інституту зі святом. В свою чергу,  ДП «Гіпрококс», ДП «УКРДІПРОВАЖМАШ» та ТОВ «НВК»УКР-ЛЕНД» нагородили кращих викладачів та працівників закладу грамотами за багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію,  високий професіоналізм, значний особистий внесок щодо організації наукової діяльності інституту та плідну співпрацю з підприємствами Харківщини.