Початок роботи експертної комісії МОНУ з акредитації напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит» галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.06.2017 року № 1169-А  у Харківському інституті фінансів КНТЕУ розпочала свою роботу експертна комісія МОНУ з акредитації напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит» галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво». Експертна комісія утворена у складі: голова комісії – Кузіна Руслана Віліївна, завідувач кафедри обліку та оподаткування в галузях економіки Одеського національного економічного університету, д. е. н., доцент; член комісії – Кучер Світлана Вікторівна, доцент кафедри обліку і аудиту Житомирського державного технологічного університету, к. е. н., доцент.