Науковий круглий стіл на тему «Актуальні проблеми обліку, аудиту та економічного аналізу в умовах трансформації економіки»

17.05.2017 р. у рамках тижня науки відбувся науковий круглий стіл за керівництвом к.е.н., доцента , зав. кафедри обліку, аудиту та економічного аналізу Шума М.А. та керівника наукового гуртка к.е.н. Потапової Н.О. на тему «Актуальні проблеми обліку, аудиту та економічного аналізу в умовах трансформації економіки». З доповідями виступили студенти, які навчаються за  спеціальністю 072 «Облік і оподаткування» ступеня вищої освіти «магістр». В дискусії взяли участь студенти випускової кафедри факультету обліку, менеджменту та міжнародної економіки. До роботи круглого столу долучився також колектив кафедри обліку, аудиту та економічного аналізу.