Нарада з представниками фінансових установ та підприємств

18 травня 2017 року в рамках  виконання наказу ректора КНТЕУ від 28.02.2017 р. № 663 «Про введення в дію постанови вченої ради «Про результати атестації здобувачів ступеня вищої освіти «магістр» у 2016-2017 навчальному році» та святкування Тижня науки на базі Харківського інституту фінансів на чолі з заступником директора з науково-педагогічної роботи Семенець А. О., деканом факультету фінансів Чемчикаленком Р. А. та завідувачем кафедри фінансів і кредиту Косарєвою І. П. була проведена нарада з  представниками фінансових установ та підприємств:

• Кононенко Ларисою Михайлівною – регіональним директором Східної дирекції брокерської компанії ТОВ “ФИНАНС ПАРТНЕР”;
• Суріною Ларисою Іванівною – фінансовим консультантом страхової компанії «Starlife»;
• Гонделем Василем Опанасовичем – генеральним директором ТОВ «НВК «УКР-ЛЕНД»;
• Рудикою Віктором Івановичем – директором ДП «ГІПРОКОКС»;
• Осанок Анастасією Ігорівною – начальником роздрібного відділу регіонального відділення м. Харкова банку «Південний»;
• Пасько Наталією Іванівною – економістом 1-ї категорії банку «Південний»;
• Ришком Іваном Михайловичем – керівником з роздрібного бізнесу відділення «Харківське №3»;
• Бех Світланою Миколаївною – провідним фахівцем з продажів ПраТ СК «PZU Україна».

Основним питання наради було обговорення напрямів підвищення конкурентоспроможності випускників Харківського інституту фінансів КНТЕУ, шляхом визначення компетентностей, які необхідно закласти в процес підготовки магістрів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».  Учасники наради запропонували свої напрями покращення навчального процесу студентів, шляхом удосконалення їх практичної підготовки. Зокрема, фахівці-практики  висловили свої побажання стосовно рівня знань, якими повинні володіти потенційні співробітники їх установ.