Нарада з керівником розвитку бізнесу Харківського регіону Альфа-Банк Україна

7 червня 2017 року в рамках виконання наказу ректора КНТЕУ від 28.02.2017 р. №663«Про введення в дію постанови вченої ради «Про результати атестації здобувачів ступеня вищої освіти «магістр» у 2016-2017 навчальному році» на базі Альфа-Банк Україна на чолі з заступником директора з науково-педагогічної роботи Семенець А. О., та доцентом кафедри фінансів і кредиту Янковською В.А. була проведена нарада з керівником розвитку бізнесу Харківського регіону Альфа-Банк Україна Задворним Дмитром Андрійовичем.

Альфа-Банк Україна – це великий комерційний український банк з міжнародним капіталом, який входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в ряді банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Банк займає лідируючі позиції в усіх сегментах банківського ринку України. Згідно з рейтингом Національного Банку України Альфа-Банк Україна входить до ТОП-10 найбільших банків країни за розміром активів і є одним з лідерів за обсягом коштів юридичних осіб та темпам приросту коштів фізичних осіб. Банк заснований в 1992 році і з 2001 року здійснює діяльність під брендом Альфа-Банк. Входить до складу ABH Holdings SA (ABHH) з 2004 року.

Студентам ХІФ КНТЕУ пропонується працевлаштування в Альфа-Банк Україна, що дає можливість отримати: динамічну роботу; стрімке кар’єрне зростання; гнучкий графік; офіційне працевлаштування; програми медичного страхування; можливості для професійного зростання та особистісного розвитку: аудиторні тренінги, системи електронного дистанційного навчання; BookCrossing (обмін книгами, літературою та навчальними матеріалами); проведення активного дозвілля, спільних корпоративних заходів; можливість участі у внутрішніх конкурсах; роботу в команді, дружній колектив тощо.

Під час зустрічі основним питанням обговорення було підвищення конкурентоспроможності випускників Харківського інституту фінансів КНТЕУ, шляхом визначення компетентностей, які доцільно закласти в процес підготовки магістрів зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».  За результатами обговорень учасниками були внесені пропозиції щодо переліку дисциплін, які необхідно викладати студентам ступеня вищої освіти «магістр» та їх змістовного наповнення.

Також, були обговоренні напрями розширення подальшої співпраці Харківського інституту фінансів КНТЕУ з Альфа-Банк Україна.