Нарада з директором ДП «УКРДІПРОВАЖМАШ» Ситник Оксаною Богданівною

04 травня 2017 року в рамках  виконання наказу ректора КНТЕУ від 28.02.2017 р. №663 «Про введення в дію постанови вченої ради «Про результати атестації здобувачів ступеня вищої освіти «магістр» у 2016-2017 навчальному році» на базі ДП «УКРДІПРОВАЖМАШ» на чолі з заступником директора з науково-педагогічної роботи Семенець А. О., деканом факультету фінансів Чемчикаленком Р. А. та завідувачем кафедри фінансів і кредиту Косарєвою І. П. була проведена нарада з  директором ДП «УКРДІПРОВАЖМАШ» Ситник О. Б.

Необхідно зазначити, що кафедру фінансів і кредиту та директора ДП «УКРДІПРОВАЖМАШ» поєднує довга співпраця. Ситник О. Б. активно бере участь у круглих  столах та конференціях, які організовуються на базі Харківського інституту фінансів КНТЕУ. Зокрема, Оксана Богданівна постійно цікавиться рівнем підготовки студентів та пропонує напрями покращення процесу підготовки майбутніх фахівців з практичної точки зору, враховуючи сучасний розвиток економіки України.

Під час зустрічі основним питанням обговорення було підвищення конкурентоспроможності випускників Харківського інституту фінансів КНТЕУ, шляхом визначення компетентностей, які доцільно закласти в процес підготовки магістрів зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».  За результатами обговорень учасниками були внесені пропозиції щодо переліку дисциплін, які необхідно викладати студентам ступеня вищої освіти «магістр» та їх змістовного наповнення. В свою чергу Ситник О. Б. зазначила, що для успішності впровадження навчального процесу необхідно насамперед розробляти систему мотиваційних заходів для студентів, оскільки саме шляхом мотивації можна долучити студентів до праці.

Також, були обговоренні напрями розширення подальшої співпраці Харківського інституту фінансів КНТЕУ з ДП «УКРДІПРОВАЖМАШ».