• тел: (057) 731-33-65
  • м. Харків, пров. Плетнівський, 5

КНТЕУ

Харківський інститут фінансів

Київського національного торговельно-економічного університету

Харківський інститут фінансів


Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017»

13-15 квітня 2017 р. у приміщенні Палацу спорту м. Харкова відбулась одинадцята міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017», яка працювала за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради.

Для широких кіл населення міста та області традиційно були презентовані досягнення закладів освіти Харківщини, інших регіонів України, Європи та Азії, що сприяло випускникам шкіл та їх батькам зробити свідомий вибір навчального закладу, ознайомитися зі здобутками науково-педагогічних колективів та досвідом використання інформаційних технологій.

На виставці було представлено понад 50 учасників – з України, а також заклади освіти, агенції та установи Австрії, Польщі, Словаччини, Словенії, США, Чехії, Туреччини, та інших країн.

         Харківський інститут фінансів Київського національного торговельно-економічного університету представила доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Шапаренко Олена Володимирівна.

Отримай
Новини