«Молода людина року» у номінації «Наукова діяльність»

Щиро вітаємо лауреата Міського конкурсу «Молода людина року» у номінації «Наукова діяльність» Тєшеву Ларису Василівну, кандидата економічних наук, доцента, доцента кафедри фінансів і кредиту Харківського інституту фінансів Київського національного торговельно-економічного університету з подякою Харківського міського голови.

У 2017 році конкурс проходив в десяти номінаціях: «Учень загальноосвітньої школи», «Студент (курсант) вищого навчального закладу III-IV рівнів акредитації», «Студент вищого навчального закладу I-II рівнів акредитації», «Учні професійно-технічних навчальних закладів», «Наукова діяльність», «Фізична культура і спорт», «Культура і мистецтво», «Діяльність у невиробничій сфері»,«Громадська діяльність» та «Діяльність у сфері виробництва, підприємництво». Переможцями і лауреатами конкурсу стали 30 юнаків і дівчат (10 переможців і 20 лауреатів у кожній з номінацій).