Методичний семінар щодо правових аспектів науково-педагогічної діяльності

10 листопада 2017 року відбувся методичний семінар
щодо правових аспектів науково-педагогічної діяльності у закладах вищої освіти у зв’язку із змінами у законодавстві.

Директор ХІФ КНТЕУ Сердюков К.Г. доповідав про нагальні питання впровадження Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VІІІ. Заступник директора з науково-педагогічної роботи Семенець А.О. проаналізувала та ознайомила присутніх із змінами у Законі Україні «Про вищу освіту», які відбулися у зв’язку з прийняттям Закону України «Про освіту» від 05.09.2017р.

Доповідачі акцентували увагу на тому, що якісна зміна системи вищої освіти вимагає розроблення нових підходів до навчання та викладання, утвердження академічної доброчесності та етичних цінностей в освітньому процесі і науковій діяльності, створення нових механізмів побудови комунікації в закладах вищої освіти, що сприятиме формуванню високої академічної культури, носіями якої будуть усі учасники освітнього процесу.