Круглий стіл на тему «Перспективи розвитку страхування в Україні»

20.02.2018 року на базі кафедри фінанси і кредит було проведено круглий стіл на тему
«Перспективи розвитку страхування в Україні» з нагоди 75-ти річчя Харківського інституту фінансів Київського національного університету.

На круглому столі виступала представниця страхової компанії «Уніка» Льгова Наталія Олександрівна директор департаменту продажів страхових послуг. UNIQA є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній та Східній Європі. UNIQA представлена ​38 компаніями в 18 країнах, в яких 20 000 співробітників і ексклюзивних партнерів обслуговують понад 10 мільйонів клієнтів. Наталія Олександрівна цікаво розповідала про діяльність компанії, види страхування які надає «Уніка». Особливого дискусійного обговорення набуло питання щодо найбільш поширеного страхування для молоді на сьогоднішній день.

В кінці свого виступу Наталія Олександрівна сказала, що в страхуванні майбутнє, і відповідальність, покладається на людину, йде саме від неї, а не примусово.