Круглий стіл на тему «Новації в оподаткуванні підприємців на спрощеній системі оподаткування.»

17 травня 2017 року заступник директора з науково-педагогічної роботи ХІФ КНТЕУ Семенець Аліна Олександрівна, завідувач кафедри державних фінансів Городецька Тетяна Едуардівна та старший викладач кафедри державних фінансів Гарькавенко Ксенія Володимирівна прийняли участь у круглому столі на тему «Новації в оподаткуванні підприємців на спрощеній системі оподаткування. Основні аспекти застосування реєстраторів розрахункових операцій підприємцями-платниками єдиного податку», організованому Головним управлінням Державної фіскальної служби у Харківській області під головуванням керівника фіскальної служби регіону Миколи Рибакова.

Участь у заході прийняли заступники начальника ГУ ДФС області Наталія Свєтош та Баграт Хачатурян, представники профспілок працівників торгівлі та громадського харчування, громадських організацій, профільних видань, аудитори, адвокати.

Основними темами зустрічі стали технічні аспекти адміністрування єдиного податку, пов’язані зі зниженням ставки податку для платників другої групи та зміни у законодавстві щодо застосування РРО продавцями складних побутових товарів.

Після завершення заходу Семенець А.О. та Городецька Т.Е. обговорили перспективи подальшої співпраці Харківського інституту фінансів та ГУ ДФС в Харківській області з Миколою Рибаковим.

Детальна інформація щодо проведеного заходу розміщена на сайті ГУ ДФС у Харківській області за посиланням.