Круглий стіл за темою «Управління сучасним підприємством: наука і мистецтво».

З нагоди відзначення тижня науки в Харківському інституті фінансів КНТЕУ кафедрою менеджменту 19 травня 2017 р було проведено круглий стіл за темою «Управління сучасним підприємством: наука і мистецтво».

У роботі круглого столу прийняли участь усі викладачі кафедри. Під час проведення круглого столу було розглянуто ряд актуальних питань, а саме:

• Методологія протидії корупції на території України.
• Розвиток систем мотивації персоналу.
• Сучасні напрями організації праці, у тому числі – фріланс.
• Розглянуто низку питань щодо розроблення заходів щодо становлення корпоративної культури в Україні.
• Розглянуто питання управління лояльністю споживачів та клієнтів організації.
• Група доповідей було присвячено питанням розвитку фінансового посередництва та маркетингових досліджень.

Учасники кафедрального круглого столу « Управління сучасним підприємством: наука і мистецтво » постановили:

• Посилити увагу до розробки заходів щодо боротьби з корупцією та тіньовою економікою.
• Використовувати новітні підходи під час організації праці.
• Активізувати наукову роботу щодо розробки програм управління лояльністю.
• Звернути увагу на здійснення безперервного навчання працівників, збільшення витрат на соціальний захист працівників, забезпечення зв’язку між рівнем кваліфікації та розміром заробітної плати персоналу. Стимулювати як державні, так і приватні інвестиції у розвиток людського потенціалу.