КНТЕУ увійшов у ТОП-15 вишів за оцінкою роботодавців

Журнал «Фокус» зробив рейтинг 50 найкращих вузів України, дослідивши шанси випускника того чи іншого вишу зайняти вакансію в престижній компанії. Топ-50 вишів складено на основі опитування ключових роботодавців України. В опитуванні брали участь провідні компанії з різних сфер (фінанси, IT, юриспруденція, енергетика і т. п.), працевлаштування в яких – успішний початок кар’єри для вчорашнього студента.

Оцінки виставлялися за 12-бальною шкалою. Сума балів, присвоєних усіма учасниками рейтингу, і стала критерієм відбору 50 найкращих вишів, а також розміщення їх по місцях.

Київський національний торговельно-економічний університет посідає 14 місце з рейтингом у 134 бали. Ми пишаємося своїми випускниками, справжніми конкурентоспроможними професіоналами, завдяки яким КНТЕУ отримав високу оцінку від роботодавців.

В опитуванні брали участь: “Інтерпайп”, Group DF, “Метінвест”, ДТЕК, ДТЕК “Нафтогаз”, НАК “Нафтогаз України”, Укренерго, Запоріжсталь, УкрАвто, “АВТ Баварія”, Fozzy Group, “Нова пошта”, ПриватБанк, Ощадбанк , Укрсоцбанк, Кредобанк, ОТП Банк, “AXA Страхування”, Concorde Capital, “Самсунг Україна”, Luxoft, EVO, “Дата Груп”, ISACA Kyiv Chapter, AEQUO, KPMG, “Василь Кісіль і Партнери”, Deloitte, Sayenko Kharenko, EY, “Астерс”, Украеропроект, “Colliers International Україна”, “Інтергал-буд”.