• тел: (057) 731-33-65
  • м. Харків, пров. Плетнівський, 5

КНТЕУ

Харківський інститут фінансів

Київського національного торговельно-економічного університету

Харківський інститут фінансів


Друзь Володимир Анатолійович

Друзь Володимир Анатолійович

Друзь Володимир Анатолійович народився 19 червня 1950 р. 1974 року закінчив Львівське військово-політичне училище за спеціальністю «Організатор-методист культурно-освітньої роботи».

1996 року був звільнений з лав Збройних сил України в запас.

З грудня 2001 року по січень 2009 року працював в нашому навчальному закладі на посаді заступника директора з адміністративно-господарчої роботи.

Основними напрямами його діяльності було забезпечення експлуатації та утримання приміщень навчального корпусу, гуртожитку та прилеглої території в належному санітарно-гігієнічному стані, а також дотримання вимог протипожежної безпеки.

Друзь В.А. вивчав потребу та оперативно організовує роботу щодо матеріального забезпечення навчального корпусу інституту та гуртожитку. Особисто здійснював контроль за якісним та своєчасним проведенням робіт підрядниками з поточного та капітального ремонту навчального корпусу і гуртожитку, підготовкою їх до роботи в осінньо-зимовий період, використанням теплової та електричної енергії, водопостачанням та водовідведенням.

За період його діяльності на цій посаді майже повністю закінчено капітальний ремонт навчального корпусу і виконувся великий обсяг робіт щодо капітального ремонту гуртожитку.

Усі питання, пов’язані з організацією адміністративно-господарчої роботи, Друзь В.А. вирішував оперативно і кваліфіковано.

Отримай
Новини