• тел: (057) 731-33-65
  • м. Харків, пров. Плетнівський, 5

КНТЕУ

Харківський інститут фінансів

Київського національного торговельно-економічного університету

Харківський інститут фінансів


Щербань Петро Гаврилович

Щербань Петро Гаврилович

директор з травня 1972 року по березень 1981 року

1972 року Щербань Петро Гаврилович був призначений на посаду директора Харківського фінансового технікуму Міністерства фінансів України. До цього він працював завідуючим Дергачівським районним фінансовим відділом.

Під керівництвом директора Харківського фінансового технікуму Петра Гавриловича був переобладнаний будинок по пров. Плетньовський № 5, де знаходились середня школа № 95 та палац піонерів Червонозаводського району, під навчальний корпус та гуртожиток.

За оперативну організацію підготовчих робіт та своєчасний початок нового навчального року Щербань П.Г. був нагороджений Міністерством фінансів УРСР нагрудним знаком «Відмінник фінансової роботи».

За період його діяльності була створена проектно-кошторисна документація і розпочалося будівництво нового гуртожитку на 640 місць, з них 320 за домовленістю віддавалися ХТТУ (Харківському трамвайно-тролейбусному управлінню) на правах оренди. Також створена проектно-кошторисна документація для реконструкції будівлі навчального корпусу по пров. Плетньовський, 5.

Під час діяльності Щербаня П.Г. ряд викладачів отримали квартири.

За період його діяльності технікум став одним із кращих у системі середніх спеціальних навчальних закладів Міністерства фінансів. Випускники технікуму за результатами своєї професійної діяльності отримували схвальні відгуки на робочих місцях, цінувалися як висококваліфіковані спеціалісти з якісною практичною підготовкою.

Отримай
Новини