• тел: (057) 731-33-65
  • м. Харків, пров. Плетнівський, 5

КНТЕУ

Харківський інститут фінансів

Київського національного торговельно-економічного університету

Харківський інститут фінансів


Приходько Надія Іванівна

Приходько Надія Іванівна

директор з січеня 2006 року по квітень 2007 року

Приходько Надія Іванівна 1974 року закінчила обліково-економічний факультет Ленінградського фінансово-економічного інституту за спеціальністю «Бухгалтерський облік». Має науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю 08.01.01 «Економічна теорія».

1974 року розпочала свою трудову діяльність у нашому навчальному закладі. З 7 січня 2006 року виконувала обов’язки директора.

За час роботи в навчальному закладі вона обіймала посади: викладача, голови циклової комісії, заступника директора з науково-методичної роботи. На всіх ділянках роботи зарекомендувала себе як високопрофесійна, творча, відповідальна, вимоглива до себе і до підлеглих працівників людина.

2004 року захистила в спеціалізованій Вченій раді Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук з теми: «Відтворення фінансових ресурсів у сфері малого бізнесу».
Займається науково-методичною роботою, має численні публікації, присвячені проблемам науково-методичного забезпечення вищих навчальних закладів, розвитку та відтворення фінансових ресурсів суб’єктів малого і середнього бізнесу.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для фінансової системи нагороджена Почесно грамотою Українського державного університету економіки і фінансів; Грамотою Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації; за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед студентської молоді та за ІІ місце у Спортивних іграх серед ВНЗ Червонозаводського району м.Харкова нагороджена Грамотою комітету з фізичної культури та спорту Червонозаводської районної ради.

Отримай
Новини