• тел: (057) 731-33-65
  • м. Харків, пров. Плетнівський, 5

КНТЕУ

Харківський інститут фінансів

Київського національного торговельно-економічного університету

Харківський інститут фінансів


Анісімова Надія Миколаївна

Анісімова Надія Миколаївна

директор з березеня 1981 року по липень 1990 року

Свою трудову діяльність у Харківському фінансовому технікумі Анісімова Надія Миколаївна розпочала з перших днів його заснування (вересень 1972 року) на посаді викладача політекономії.

Упродовж 1972-1981 років неодноразово обиралась секретарем партійної організації технікуму.
1981 року наказом Міністерства фінансів УРСР була призначена директором Фінансового технікуму і обіймала цю посаду до 1990 року.

За період роботи Надії Миколаївни на посаді директора було введено в експлуатацію новий гуртожиток по вулиці Руставелі на 320 місць, який постійно отримував звання «зразковий». За рішенням відповідних органів місцевої влади гуртожитку було присвоєно звання «Гуртожиток зразкового порядку».

Крім того, за час перебування на посаді директора Анісімової Н.М. була проведена реконструкція навчального корпусу, за рахунок чого майже в два рази була збільшена навчальна площа.

За успішне проведення реконструкції та успіхи у навчально-виховній роботі серед закладів освіти Міністерства фінансів України Анісімова Надія Миколаївна Указом Президії Верховної Ради СРСР від 8 серпня 1986 року була нагороджена орденом «Знак пошани». Серед інших нагород – Почесний знак «Відмінник фінансової системи» і Почесні грамоти Міністерства фінансів УРСР.

Сьогодні Анісімова Н.М. знаходиться на заслуженому відпочинку.

Отримай
Новини