• тел: (057) 731-33-65
  • м. Харків, пров. Плетнівський, 5

КНТЕУ

Харківський інститут фінансів

Київського національного торговельно-економічного університету

Харківський інститут фінансів


Управління державних казначейств

Байрачна Наталія Вікторівна

Головний казначей відділу видатків бюджету та обслуговування кошторисів розпорядників коштів та інших клієнтів управління Державного казначейства у Нововодолазькому районі ГУДКУ у Харківській області.
Рік випуску: 1980.
Стаж роботи за фахом: 27.
Стаж роботи на займаній посаді: 4.

Бобер Василина Василівна

Заступник начальника – головний бухгалтер управління Державного казначейства у Кегичівському районі ГУДКУ у Харківській області.
Рік випуску: 1990.
Стаж роботи за фахом: 21.
Стаж роботи на займаній посаді: 8.
Перелік посад, які обіймав працівник упродовж усього періоду роботи: спеціаліст ІІ категорії, провідний казначей, заступник начальника – головний бухгалтер управління Державного казначейства у Кегичівському районі ГУДКУ у Харківській області.

Довгопол Оксана Іванівна

Спеціаліст І категорії відділу видатків бюджету та обслуговування кошторисів розпорядників коштів та інших клієнтів управління Державного казначейства у Нововодолазькому районі.
Рік випуску: 2006.
Стаж роботи за фахом: 2.
Стаж роботи на займаній посаді 1.

Горбань Олена Миколаївна

Провідний спеціаліст відділу видатків бюджету та обслуговування кошторисів розпорядників коштів та інших клієнтів управління Державного казначейства у Близнюківському районі ГУДКУ у Харківській області.
Рік випуску: 1997.
Стаж роботи за фахом: 10.
Стаж роботи на займаній посаді: 3.
Перелік посад, які обіймав працівник упродовж усього періоду роботи: спеціаліст 2 категорії, спеціаліст 1 категорії відділу розмежування та оперативно – аналітичного обліку державних доходів, спеціаліст 1 категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності, провідний спеціаліст відділу обліку лімітів видатків та контролю за виконанню кошторисів відділення Державного казначейства у Близнюківському районі Харківської області.

Кімлик Валентина Інокентіївна

Начальник управління Державного казначейства у Краснокутському районі ГУДКУ у Харківській області.
Рік випуску: 1983.
Стаж роботи за фахом: 24.
Стаж роботи на займаній посаді: 11.
Перелік посад, які обіймав працівник упродовж усього періоду роботи: економіст, заступник начальника – начальник бюджетної інспекції районного фінансового відділу Краснокутського району, головний бухгалтер Краснокутського районного відділу внутрішніх справ, начальник відділення, начальник управління Державного казначейства у Краснокутському районі ГУДКУ у Харківській області.

Кравець Валентина Іванівна

Заступник начальника – начальник відділу видатків бюджету та обслуговування кошторисів розпорядників коштів та інших клієнтів управління Державного казначейства у Нововодолазькому районі ГУДКУ у Харківській області.
Рік випуску: 1986.
Стаж роботи за фахом: 14.
Стаж роботи на займаній посаді: 4.

Куліш Ірина Борисівна

Провідний спеціаліст відділу видатків бюджету та обслуговування кошторисів розпорядків коштів та інших клієнтів управління Державного казначейства у Московському районі м. Харкова ГУДКУ у Харківській області.
Рік випуску: 1999.
Стаж роботи за фахом: 5.
Стаж роботи на займаній посаді: 1.
Перелік посад, які обіймав працівник упродовж усього періоду роботи: спеціаліст 2 категорії, спеціаліст 1 категорії.

Отримай
Новини