Екскурсія на фабрику Philip Morris International

28 грудня 2017 року студенти Харківського інституту фінансів КНТЕУ групи 41 ме відвідали фабрику Philip Morris International.

Philip Morris International – один з найбільших світових виробників тютюнових виробів, випускає сигарети більш ніж на 50 фабриках і продає їх в 180 країнах. Основними марками, які виробляє компанія, є  Parliament, Marlboro, L&M, Chesterfield, Bond Street, IQOS.

Для студентів була організована екскурсія по всіх цехах виробництва тютюнових виробів. Студенти бачили весь процес виробництва від обробки тютюну (існує багато типів тютюну, який поставляють з багатьох країн)  до самого пакування та маркування вже готової продукції, яка поставляється безпосередньо до споживача. Також студенти мали змогу поспілкуватися із представниками відділу по роботі з персоналом, які в свою чергу розповіли про всі можливості навчання та праці в міжнародній компанії Philip Morris International.