До відома працівників, викладачів, студентів Харківського інституту фінансів КНТЕУ

Відповідно до листа Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 14.06.2017 №01-39/2459 та з метою посилення охорони громадського порядку та гарантування безпеки громадян, об’єктів критичної інфраструктури, для запобігання підготовки та скоєння злочинів терористичного та диверсійного характеру, загострення криміногенної ситуації в Харківській області напередодні та під час проведення масових заходів:

• Дня Конституції України — 28 червня
Чемпіонату Європи 2017 року з боксу серед чоловіків — 14-26 червня
засідання Моніторингового комітету Конгресу регіональних влад Ради Європи — 26-28 червня

необхідно посилити безпеку підприємств, установ, організацій, їх працівників та осіб, що користуються послугами, особливо в протипожежній сфері, забезпечити усунення будь-яких ризиків, можливих терористичних загроз, не допускати порушень громадського порядку, забезпечити максимальну стабільність і комфорт харків’янам та мешканцям області; виявляти небайдужість, відповідно реагувати на факти правопорушень або надзвичайних ситуацій, зокрема, негайно інформувати територіальні правоохоронні органи про їх вчинення та запобігання виникнення.