День відкритих дверей в ГУ ДФС України в Харківській області на базі Центральної ОДПІ

25 квітня 2017 року, в рамках Тижня факультету фінансів, студенти третього курсу факультету фінансів, разом з викладачами кафедри державних фінансів, відвідали День відкритих дверей, що проводився ГУ ДФС України в Харківській області на базі Центральної ОДПІ. Фахівці Центральної ОДПІ провели екскурсію по Центру обслуговування платників, розповіли про послуги, які можна отримати в ЦОП, ознайомили з основними моментами, пов’язаними з декларуванням доходів та отриманням податкової знижки фізичними особами, відповіли на численні запитання студентів. Під час екскурсії було презентовано відеоролик за участі відомого українського виконавця, харків’янина Олександра Кварти «Будь патріотом! Декларуй доходи!». Крім того, співак був особисто присутній на заході в якості спеціального гостя і поділився з молоддю власним баченням сутності податкової культури та патріотизму.

В рамках заходу третьокурсники отримали нагоду особисто поспілкуватися з вищим керівництвом Державної фіскальної служби Харківщини: начальником Головного управління ДФС у Харківській області Миколою Володимировичем Рибаковим та начальником Центральної ОДПІ Юрієм Олександровичем Зайцевим. Під час зустрічі Микола Рибаков окреслив основні напрями реорганізації та розвитку Фіскальної служби України, перспективи працевлаштування випускників фінансових спеціальностей в системі органів ДФС.

Детальну інформацію щодо проведеного заходу можна отримати на сайті ДФС за посиланням.