Відкрита реєстрація команд на Міжнародну студентську бізнес-гру «Корпорація ідей 4», яка відбудеться 17-18 лютого 2017 року!

Поспішайте зареєструвати свою команду до 20 січня.

Зробіть свій крок у майбутнє вже сьогодні!

Цього разу бізнес-гра складається з 2 етапів, які оцінюються й відбуваються протягом Бізнес-гри.

1 етап – «Домашнє завдання»: кожна Команда до приїзду на Бізнес-гру проектує одну привабливу і перспективну з комерційної точки зору ідею розвитку бізнесу (бізнес-ідею). Для придуманої ідеї Команда розробляє бізнес-модель, оцінює сегмент і обсяг передбачуваного ринку, визначає цільову аудиторію і методи просування свого товару (послуг) і готує презентацію в PowerPoint.

2 етап – «Секрет»: цей етап буде тривати практично протягом всієї Бізнес-гри. На ньому учасники отримають неймовірний досвід і можливості. Цей етап не потребує жодної підготовки, тому його суть – це секрет. Який може реально змінити життя учасників.

Щодо реєстрації команди звертайтесь в каб. 206 або заповнюйте форму.