• тел: (057) 731-33-65
  • м. Харків, пров. Плетнівський, 5

КНТЕУ

Харківський інститут фінансів

Київського національного торговельно-економічного університету

Харківський інститут фінансів


Бізнес-квест «Козацький ярмарок»

8 червня 2017 року на території парку «Зелений гай» відбувся захід бізнес-квест «Козацький ярмарок» організований Харківським інститутом фінансів КНТЕУ спільно з Немишлянським районним козацьким товариством Всеукраїнської громадської організації «Українське Реєстрове  Козацтво». Основною метою заходу було створення умов для популяризації національної культурної спадщини, розвитку інтелектуальних та творчих здібностей школярів, інтеграції їх у студентське життя, забезпечення потреб у творчій самореалізації, формування активної життєвої та громадської позиції.

В заході взяли участь 8 команд – це школярі міста Харкова та області (Харківський, Дергачівський, Чугуївський і Нововодолазький райони). Всі учасники заходу отримали безліч позитивних емоцій, смачних подарунків, а три команди переможці отримали цінні призи.

Висловлюємо слова подяки: адміністрації парку «Зелений гай» за гостинний прийом, адміністраціям районних відділень освіти, директорам навчальних закладів, вчителям та учням за активну і щиру участь у заході. Ну і, звичайно, слова вдячності студентам ХІФ і представникам ВГО «Українське реєстрове козацтво» за докладені зусилля в проведенні даного заходу. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

 

Отримай
Новини