Брейн-ринг «Фінансово-економічна безпека»

30 листопада 2016 року на кафедрі державних фінансів ХІФ КНТЕУ у рамках студентського гуртка «Фінансист» відбувся брейн-ринг «Фінансово-економічна безпека: промислове шпигунство та боротьба з ним» (керівник гуртка «Фінансист», д.е.н., проф., професор кафедри державних фінансів Матросова Л.М.)
У заході взяли участь студенти 5 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», а також завідувач кафедри державних фінансів, к.е.н., доц. Городецька Т.Е, завідувач кафедри економічної теорії та міжнародної економіки, к.е.н., доц. Ярмак О.В.

Модератором заходу виступив студент 5 курсу Маркарян В.С.

Учасники брейн – рингу на рівні команд змагалися у розв’язанні ситуаційних завдань з проблеми забезпечення захисту комерційної таємниці на підприємстві, визначенні термінологічних понять з фінансово-економічної безпеки, вирішенні практичних завдань з питань підвищення інформаційної безпеки підприємств в умовах внутрішніх та зовнішніх загроз.

Студенти продемонстрували обізнаність з поставлених проблем, активно сприймали інформацію та надавали змістовні та креативні відповіді на поставлені питання.

Проведення заходу дало змогу студентам поглибити та розширити знання з найбільш актуальних питань щодо захисту економічної інформації на підприємстві.
За результатами змагання переможці брейн-рингу були нагороджені дипломами.