Альфа-Банк Україна – це великий комерційний український банк з міжнародним капіталом, який входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в ряді банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Банк займає лідируючі позиції в усіх сегментах банківського ринку України. Згідно з рейтингом Національного Банку України Альфа-Банк Україна входить до ТОП-10 найбільших банків країни за розміром активів і є одним з лідерів за обсягом коштів юридичних осіб та темпам приросту коштів фізичних осіб. Банк заснований в 1992 році і з 2001 року здійснює діяльність під брендом Альфа-Банк. Входить до складу ABH Holdings SA (ABHH) з 2004 року.

Альфа-Банк оголошує конкурс на заміщення вакантної позиції спеціаліста з обслуговування фізичних осіб.

Контактна особа

Задворний Дмитро Андрійович – керівник з розвитку бізнесу Харківського регіону «Альфа-банк»

Тел.: 050 325 04 26
067 248 60 57